Dotovaná splátka hypotéky 1,47 %

Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky.

06. 04. 2023

Bývajte vo väčšom už dnes so zľavou 20 000 Eur

Bývajte vo väčšom už dnes so zľavou 20 000 Eur

Tak ako sa rozrastá naša zelená štvrť, rastú s nami aj obyvatelia Trnavy. Ak ste sa rozhodli pre väčší priestor na život, pripravili sme pre vás limitovanú ponuku na priestranné 4-izbové byty v skolaudovanom bytovom dome Novomestská. Na všetky 4-izbové byty ponúkame zľavu 20 000 Eur ako aj dizajnovú kuchynskú linku v cene bytu. Ušetríte tak hneď dva krát.

Väčší priestor pre život už dnes

Bytový dom Novomestská bol nedávno skolaudovaný a už dnes sa teší z nových obyvateľov. Preto viac nemusíte čakať, kým budete môcť dopriať svojej rodine potrebný komfort. Väčší priestor ponúka vždy viac možností. Otvorený priestor pre trávenie spoločného času ale aj súkromie v útulných izbách oddelene pre rodičov a deti. Samozrejme väčší byt poskytuje aj viac možností pre úložné priestory, prácu, či hru. Všetky byty majú priestranné balkóny či terasy.

Dizajnová kuchyňa v cene bytu

Kuchyňa je v rámci bytu mimoriadne dôležitý priestor. Obyvatelia v ňom trávia mnoho času pri príprave jedál, organizovaní domácnosti alebo spoločnými aktivitami. Je preto dôležité, aby tento priestor dýchal útulnosťou a zároveň bol aj funkčný. Kuchynská linka od renomovaného výrobcu ikuchyne.sk je kompletne zariadená všetkými potrebnými spotrebičmi od varnej dosky, rúry na pečenie až po digestor a chladničku. Nezabudli sme ani na drez a vodovodnú batériu.

Šetríte hneď dva krát

Ak ste s výberom bytu ešte váhali, teraz je ten správny čas. Limitovaná ponuka v sebe kombinuje zľavu 20 000 Eur a dizajnovú kuchyňu v cene bytu. Ušetrené financie tak môžete využiť napríklad na zariadenie vašej domácnosti. Dopriať rodine väčší priestor v modernej mestskej štvrti plnej zelene, nebolo nikdy jednoduchšie.

Navštívte naše predajné miesto ešte dnes a využite túto jedinečnú ponuku.

Prejsť na ponuku bytov

Newsletter

Prihláste sa
k odberu noviniek

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Dohodnite si stretnutie

Príďte sa presvedčiť osobne

Miesto, kde dýcha život