Dotovaná splátka hypotéky 1,47 %

Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky.

Postaviť dom
a zasadiť strom

Mestské bývanie
plné výhod

Množstvo zelene športovísk a detských ihrísk
Rodinná atmosféra s priateľskými susedmi
Obchody a služby priamo pod oknami
Komunitný
život
Pár minút na diaľnicu, na skok do mesta
Miesto stvorené pre aktívny životný štýl

Míľniky Arborie

Položenie základného kameňa a oficiálny začiatok výstavby štvrte Arboria.
2011
Dokončený prvý bytový dom v Arborii – Arboria Veterná.
2012
Obyvatelia Arborie ale aj Trnavy môžu využívať nové multifunkčné ihrisko Relax Park.
2018
Spoločnosť Lucron daruje mestu Trnava 50 elektrobicyklov. Rozbieha sa systém zdieľaných bicyklov Arboria Bike, dnes Trnavský bikesharing.
2019
V Arborii sú otvorené prvé kaviarne a obchodíky. Život v Arborii dostáva čoraz viac mestskejší ráz.
2022
V Arborii našla svoje nové priestory aj jedna z najväčších zubných kliník na Slovensku, ktorá tu prevádzkuje 13 zubných ambulancií a zubnú pohotovosť.
2023
Arboria má svoje vlastné námestie – nádherný komunitný priestor, kde si môžete vychutnať kávičku či posedenie s priateľmi. Zároveň otvára brány svojim prvým malým Arboria škôlkarom.
2028
Viac ako päť tisíc obyvateľov naplno využíva všetky vymoženosti modernej mestskej štvrte Arboria. Rozsiahly zelený park, športoviská v rozšírenom Relax Parku a množstvo obchodov a služieb na námestí.
2030

Kvalitné detské ihriská

Veľkoryso riešené vnútrobloky Arborie, to je jeden príjemný zelený priestor, kde si môžete vydýchnuť po náročnom dni či podebatovať so susedmi. Vnútrobloky znamenajú tiež slobodnú a bezpečnú zónu pre vašich najmenších. Všade je dostatok obľúbených detských ihrísk a autá sú z tohto priestoru úplne vyčlenené.

Aktívny komunitný život

Čím je štvrť živšia, tým je lepšia. Preto v Arborii robíme množstvo komunitných akcií, kde sa ľudia stretávajú a je im spolu dobre. Na jar deti hľadajú a maľujú vajíčka, v lete sa stretávame pri chutných grilovačkách, na jeseň si vyrezávajú tekvice a v zime už tradične rozsvecujeme vianočný stromček.

Relax park

Arboria dýcha pohybom. Za športom nepotrebujete nikam dochádzať, priľahlý Relax park je ako stvorený pre aktivity každého druhu. Priestranné multifunkčné ihrisko, workoutové prvky či jednoducho zelený trávnik, kde si môžete urobiť piknik. Hneď vedľa parku sa nachádza výbeh pre štvornohých miláčikov.

Občianska vybavenosť

Arboria Market

Začínajte pracovné dni presskom v našej kaviarni a zakončujte ich večerou s priateľmi na terase priamo pod oknami. Okolie Arborie prekvitá množstvom služieb a obchodov, takže na jeden dych nakúpite čerstvé pečivo, vybavíte kaderníčku a stihnete aj dentálnu hygienu.

V pešej dostupnosti

Kompletná občianska
vybavenosť v dosahu

Arboria sa môže pochváliť pestrou paletou obchodov a služieb. Za rohom sa nachádza obchodné centrum S1 – Mobelix s nákupnou zónou a Tesco Galéria s množstvom predajní, poštou a lekárňou. V blízkom susedstve leží plaváreň, športové wellness centrum i aquapark.

Doprava
Zeleň
Šport
Nákupy
Školy
Bod záujmu
Newsletter

Prihláste sa
k odberu noviniek

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Dohodnite si stretnutie

Príďte sa presvedčiť osobne

Miesto, kde dýcha život