Dotovaná splátka hypotéky 1,47 %

Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky.

14. 06. 2024

Kde sa osviežiť počas horúcich letných dní v okolí Trnavy?

Kde sa osviežiť počas horúcich letných dní v okolí Trnavy?

V našom meste dokážu horúčavy poriadne udrieť. Vtedy je najlepšie odísť niekam k vode, ktorá aspoň trochu zmierni viac než 30-stupňové teploty. Ak vás už omrzel Kamenáč, prinášame ďalšie možnosti vzdialené len pár kilometrov od vášho domova. 

Vodná nádrž Buková

Vodná nádrž Buková je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú pokojnejšie prostredie. Okrem kúpania je sa tu tiež môžete bicyklovať na vodných bicykloch. Okolitá príroda ponúka príležitosť na turistiku a cyklistiku, čo robí z Bukovej atraktívny cieľ pre milovníkov prírody.

Kúpalisko Pác 

Cíferské kúpalisko je obľúbeným cieľom pre rodiny a miestnych obyvateľov. Toto kúpalisko ponúka plavecký bazén, detský bazén a oddychovú zónu s lehátkami, kde si môžete užiť slnečné lúče. V areáli nájdete aj stánky s občerstvením, detské ihrisko a športoviská, čo zabezpečí zábavu pre návštevníkov všetkých vekových kategórií. 

Aquapark Senec

Hoci je Senec od Trnavy trochu vzdialenejší, jeho aquapark stojí za návštevu. S množstvom bazénov, tobogánov a iných vodných atrakcií, je to perfektné miesto na strávenie horúceho letného dňa. V areáli sa nachádzajú aj reštaurácie a kaviarne, takže tu môžete stráviť celý deň bez starostí. 

Vodná nádrž Sĺňava

Vodná nádrž Sĺňava je obľúbeným cieľom pre milovníkov vodných športov. Okrem kúpania si tu môžete vyskúšať windsurfing, paddleboarding či člnkovanie. Okolie nádrže ponúka aj množstvo cyklotrás a peších chodníkov, ideálnych na aktívny odpočinok.

Kúpalisko Vincov les

Areál ponúka viacero bazénov vhodných pre rôzne vekové skupiny a preferencie návštevníkov. K dispozícii sú plavecký bazén, rekreačný bazén a detský bazén s rôznymi hĺbkami a teplotami vody. Najväčším lákadlom pre deti a mládež sú vodné atrakcie ako tobogány a šmykľavky, ktoré zabezpečia celodennú zábavu.

Newsletter

Prihláste sa
k odberu noviniek

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Dohodnite si stretnutie

Príďte sa presvedčiť osobne

Miesto, kde dýcha život