Dotovaná splátka hypotéky 1,47 %

Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky.

23. 09. 2021

Lucron predstavuje projekt prenájmu bytov v Trnave

Lucron predstavuje projekt prenájmu bytov v Trnave

Developer, spoločnosť Lucron, predstaví v rámci projektu Arboria Apartments v Trnave, nový koncept prenájmu bytov. V bytovom dome Južná ponúkne v spolupráci s Kooperativou od októbra tohto roku 51 štýlovo zariadených bytových jednotiek s výmerou od 35 do 88 štvorcových metrov.

Dostupné a pohodlné

Tento koncept je v mnohom odlišný od „sociálnych“ nájomných bytov. Apartmány sú v starostlivosti skúsených profesionálov, a tak nájomníci nikdy neriešia žiadne problémy spojené s užívaním bytu. Zároveň prenajímateľ garantuje profesionálny právny servis a dlhodobú garanciu bývania s možnosťou predĺženia.

Byty šité na mieru

Byty v projekte Arboria Apartments sú zariadené moderne, účelne, kvalitne a štýlovo. Kuchyne, šatníky či postele vyrábajú na mieru skúsení stolári. V budove a jej okolí je dostatok parkovacích miest, každý byt má k dispozícii jedno parkovacie miesto v podzemnej garáži. Lokalita navyše ponúka vynikajúcu dostupnosť nielen do centra Trnavy, ale aj na blízku diaľnicu D1. Lokálnu dopravu podporuje bike-sharing, ktorý sa v meste podarilo rozbehnúť aj s pomocou Lucronu.

Ponuka bytov na prenájom

Newsletter

Prihláste sa
k odberu noviniek

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Dohodnite si stretnutie

Príďte sa presvedčiť osobne

Miesto, kde dýcha život