Dotovaná splátka hypotéky 1,47 %

Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky.

26. 02. 2024

Naša Arboria je dlhodobo najobľúbenejším projektom v Trnave

Naša Arboria je dlhodobo najobľúbenejším projektom v Trnave

Aj keď sa trendy v bývaní rokmi menia, o dobre premyslený a kvalitne postavený projekt je vždy záujem. To potvrdzuje aj naša Arboria, ktorá je už viac ako 12 rokov najpredávanejším projektom v Trnave a od začiatku výstavby sme predali už 1 400 bytov. Dnes v nej už spokojne žije viac ako 3 000 obyvateľov a ich počet každý rok rastie.

Arboria je už vyše dvanásť rokov miestom, kde sú dôležití ľudia, rodina, priatelia, susedia — jedným slovom komunita. Nejde o skupinu anonymných susedov a susediek, ale o ľudí ochotných si navzájom pomôcť. To, že je Arboria dobrým miestom na život, nie je náhoda – je to výsledok premysleného urbanizmu a kvalitnej architektúry.

V minulom roku sa rozšírila aj občianska vybavenosť v Arborii, a to konkrétne o štyri nové prevádzky: salón krásy AlmaCare, stolárstvo Na-mas, centrum pre deti a rodičov Tri Šišky a jedna z najväčších zubných kliník s pohotovosťou SK Dental. Život obyvateľom už uľahčuje aj nový balíkomat, ktorý je k dispozícii 24/7. Arboria sa tak stáva susedstvom, kde nájdete na jednom mieste všetko, čo potrebujete. 

Na začiatku roka 2024 sa nám podarilo skolaudovať viac než 160 bytov v bytovom dome Kvetná, do ktorého sa už sťahujú noví obyvatelia, ktorí stavili na pokojné susedstvo plné zelene, detských ihrísk a s dobrou dopravnou dostupnosťou.  

A v rozvoji pokračujeme aj ďalej, keďže rozostavaných je 166 ďalších bytov v bytovom dome Lúčna, ktoré po dokončení výrazne pomôžu zlepšiť situáciu s nedostatkom bytov v Trnave. Súčasní obyvatelia štvrte sa môžu tešiť aj na moderný architektonický dizajn, ktorý zapadne do koloritu existujúcej štvrte.

Záujemcom o bývanie v Arborii vieme poradiť nielen v tom, ako si vybaviť výhodnú hypotéku, ale vďaka dotovanej splátke hypotéky počas dvoch rokov môžete navyše na splátkach ušetriť tisícky eur. V bytovom dome Kvetná, ktorý je už skolaudovaný a pripravený privítať nových obyvateľov, si aktuálne môžete kúpiť byt na hypotéku s dotovaným úrokom 1,47 % počas prvých dvoch rokov splácania. Pri 3-izbovom byte tak na splátkach za dva roky ušetríte skoro 7 200 €.

Tak ako, láka vás stať sa súčasťou tejto fantastickej komunity? Teraz je ten správny čas a je to jednoduchšie, než kedykoľvek predtým.

Newsletter

Prihláste sa
k odberu noviniek

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Dohodnite si stretnutie

Príďte sa presvedčiť osobne

Miesto, kde dýcha život