Dotovaná splátka hypotéky 1,47 %

Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky.

08. 07. 2022

Nebavia vás hrady a múzeá? Tieto adrenalínové atrakcie blízko Trnavy vás môžu zaujať

Nebavia vás hrady a múzeá? Tieto adrenalínové atrakcie blízko Trnavy vás môžu zaujať

Pozerať sa na 300-ročné exponáty nie je zábava pre každého. 

Let balónom

Absolvovať cestovanie balónom sa dá kdekoľvek na Slovensku, aj ponad Trnavský kraj. Zvládnu ho aj ľudia, ktorí majú rešpekt k výškam, pretože balón letí maximálne 300 – 500 metrov nad zemou. V košíku strávite niekoľko hodín, balón dokáže preletieť až 10 – 15 km. Organizátori zabezpečia aj dopravu na miesto odletu a z miesta pristátia.

Vyhliadka z lietadla

Vo vzduchu ešte chvíľu zostaneme. Letisko v Bolerázi ponúka vyhliadkové lety pre jednotlivcov i skupiny, samozrejme s pilotom. Letieť je možné od 15 do 120 minút. V menšom lietadle je to úplne iný zážitok než na aký sme zvyknutí. Ak máte viac odvahy, môžete lietadlo aj pilotovať.

Paintball

Medzi Novým Mestom nad Váhom a Piešťanmi na Podolských kopaniciach si môžete vyskúšať paintball. Zábavka vám zabezpečí poriadnu dávku napätia a pocitu súťaživosti. Areál má strechu, ale bez stien, takže ste stále vonku, a tak je možné sa hrať aj v nepriaznivom počasí. 

Kukuričný labyrint

Blúdiť nemusíte iba medzi prekážkami na paintballe, ale aj v naozajstnom bludisku. Dokonca až dva sa nachádzajú neďaleko Vlčkoviec. Tento rok sú bludiská opäť v nových tvaroch, jedno vyzerá ako Československá republika a druhé pozostáva z prepojených kruhov.

Laser game

Na Slovensku je táto aktivita známa viac či menej len z amerických filmov, no vyskúšať si ju môžete aj priamo v našom meste. Chillpoint ponúka 1800 m2 zábavy v industriálnych priestoroch a tiež ďalšie rôznorodé multimediálne vyžitie vrátane videohier a virtuálnej reality.

Jazda na rýchlych autách

Orechová Potôň v tomto článku nesmie chýbať. Rýchla jazda na špičkových autmobiloch je na Slovakiaringu nielenže adrenalínová, ale aj bezpečná. V dostupnosti je šesť variant okruhov. Prenajať si je možné športové, luxusné i retro vozidlá. 

Divadelné štúdio Disk

Možno sa čudujete, čo robí v tomto článku divadlo. Zúčastniť sa jedného z predstavení tohto trnavského divadelného súboru je však zážitok na celý život, ktorý je dokonca mimoriadne návykový. Diskári pôsobia pod vedením Blaha Uhlára a ich hry tvoria kolektívne. Otvárajú odvážne témy, nevyhýbajú sa oplzlostiam a vulgarizmom a každé predstavenie je jedno veľké prekvapenie. 

Newsletter

Prihláste sa
k odberu noviniek

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Dohodnite si stretnutie

Príďte sa presvedčiť osobne

Miesto, kde dýcha život