Dotovaná splátka hypotéky 1,47 %

Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky.

12. 05. 2020

Predajné miesto je otvorené. Stretnutie s predajcom môžete absolvovať aj na diaľku.

Predajné miesto je otvorené. Stretnutie s predajcom môžete absolvovať aj na diaľku.

Naše predajné miesto je opäť otvorené s prihliadnutím na všetky potrebné opatrenia. Zdravie je pre nás na prvom mieste, nosiť rúško a vstupovať do predajného miesta len po dvoch je nevyhnutné. Hygienické pomôcky budú k dispozícii pred každým vstupom.

Prevenčné opatrenia považujeme za dôležité, preto je možné absolvovať stretnutie aj z pohodlia domova. Prostredníctvom videohovorov dokážeme poradiť s rovnakou ochotou a nasadením.

Videohovor, počas ktorého vám radi zodpovieme všetky vaše otázky či si prezrieme pôdorysy alebo vizualizácie vášho nového domova, si môžete dohodnúť veľmi jednoducho – online, prostredníctvom našej webovej stránky. Postačí vám notebook s kamerou alebo smartfón.

  1. Na webovej stránke kliknite na tlačidlo „REZERVUJTE SI VIDEOHOVOR S PREDAJCOM“. Nájdete ho v pravom spodnom rohu vášho prehliadača.
  2. Zvoľte si termín a čas, ktorý vám vyhovuje, vyplňte svoje meno, telefónne číslo a email, vďaka ktorým sa s vami náš predajca spojí. Na videohovor si vyhraďte približne hodinu času.
  3. Počkajte na email s pozvánkou na online stretnutie. V ňom nájdete podrobný návod, ako sa pripojiť prostredníctvom aplikácie ZOOM.
  4. V dohodnutom čase online stretnutia kliknite na link, ktorý sme vám zaslali emailom a zadajte prihlasovacie meno a heslo, ktoré nájdete v emaile taktiež.

V týchto dňoch máme v ponuke viac ako 100 voľných bytov, pričom prvé z nich budeme kolaudovať už takto o rok – na jar 2021. Kolaudácia budovy Arboria Súhvezdná je taktiež naplánovaná na budúci rok – na jeseň. Výstavba projektu pokračuje i napriek obmedzeniam aj naďalej a už čoskoro sa môžete tešiť na novinky, ktoré vám v najbližších týždňoch predstavíme.

Ďakujeme za vašu trpezlivosť a podporu.

Newsletter

Prihláste sa
k odberu noviniek

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Dohodnite si stretnutie

Príďte sa presvedčiť osobne

Miesto, kde dýcha život