Dotovaná splátka hypotéky 1,47 %

Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky.

14. 12. 2020

Spoločne sme zistili, koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok

Spoločne sme zistili, koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok

Výzva Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok sa tento rok konala už po tretíkrát. Zapojiť sa do nej mohli všetci tí, ktorí chceli prispieť k tomu, aby nezostali seniori na Vianoce bez darčeka.

Ak nepoznáte túto výzvu, v krátkosti vám ju predstavíme. Ako už z názvu tušíte, hlavnú úlohu zohráva krabica od vašich topánok. Tú naplníte podľa zoznamu všetkým tým, čo by mohlo potešiť babičku alebo deduška v domove dôchodcov. Krabičku zabalíte a následne poputuje do zariadenia, kde urobí niekomu radosť.

arboria_darceky

Tento rok sa do výzvy zapojili aj zamestnanci Lucronu a obyvatelia Arborie. Spoločne sa nám podarilo vyzbierať 140 krabičiek do trnavského Zariadenia pre seniorov. Prevažná časť dôchodcov z tohto zaradenia nemá nikoho, kto by ich na Vianoce potešil darčekom. O to viac nás teší, že sa nám spoločne podarilo vyzbierať dostatočný počet krabičiek pre všetkých obyvateľov zariadenia.

Balíčky sa už nachádzajú v zariadení na ulici Terézie Vansovej a ďakujeme všetkým, ktorí sa s nami postarali o to, aby mali seniori o niečo krajšie Vianoce.

 

Newsletter

Prihláste sa
k odberu noviniek

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Dohodnite si stretnutie

Príďte sa presvedčiť osobne

Miesto, kde dýcha život