Dotovaná splátka hypotéky 1,47 %

Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky.

03. 03. 2023

Už túto sobotu bude v Arborii Deň otvorených dverí. Príďte a nahliadnite do života v nej. Pripravili sme pre vás vzorové byty, ako aj zaujímavé novinky.

Už túto sobotu bude v Arborii Deň otvorených dverí. Príďte a nahliadnite do života v nej. Pripravili sme pre vás vzorové byty, ako aj zaujímavé novinky.

Arboria sa aj naďalej rozrastá a napreduje s výstavbou bytového domu Lúčna. Aj preto, sme pre všetkých záujemcov o bývanie v našej zelenej štvrti pripravili Deň otvorených dverí. Už túto sobotu 4.3.2023 bude naše predajné miesto v Arborii, v Trnave otvorené od 9:00 do 17:00 hod. Prevedieme vás skolaudovaným bytovým domom Novomestská, nahliadneme do bytu so vzorovou dizajnovou kuchyňou a pre inšpiráciu vám predstavíme naše zariadené vzorové byty.

Počas Dňa otvorených dverí môže každý záujemca o byt získať dizajnovú kuchyňu v cene bytu, ale aj byty za zvýhodnenú cenu. Stačí sa len informovať, náš predajný tím bude počas celého dňa k dispozícii. Radi sa s vami porozprávajú o komunitnom živote v Arborii, o našich parkoch a ihriskách, predstavia vám úplnú ponuku bývania, aktuálne prebiehajúce akcie, či poradia ako na hypotéku.

Tešíme sa na vám už túto sobotu na predajnom mieste v Arborii.

Deň otvorených dverí v Arborii:
Sobota, 4.3.2023
9:00 h – 17:00 h
Predajné miesto – Novomestská 6, Trnava

Newsletter

Prihláste sa
k odberu noviniek

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Dohodnite si stretnutie

Príďte sa presvedčiť osobne

Miesto, kde dýcha život