Dotovaná splátka hypotéky 1,47 %

Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky.

06. 02. 2024

5 tipov na jednoduché karnevalové kostýmy, ktoré si viete vyrobiť aj doma 

5 tipov na jednoduché karnevalové kostýmy, ktoré si viete vyrobiť aj doma 

Buďte originálni. Na čo investovať do nového, keď si viete poradiť aj sami? Navyše tak môžete s vašimi deťmi stráviť príjemný čas pri spoločnom tvorení a vymýšľaní.

Hrozno
Vaše dieťa bude na karnevale určite najpopulárnejšie, a to vďaka desiatkam zelených balónov, populárnych detských hračiek. Tie budú slúžiť ako bobule hrozna, ktoré prišijete na oblečenie (ideálne zelenej farby). Môžete ísť aj do fialových balónov, ak máte radšej tmavé hrozno, poprípade červených, ak by ste chceli odskúšať malinu. 

Múmia
Ak máte doma bohaté zásoby toaletného papiera alebo obväzov, určite choďte do toho. Stačí ich omotať okolo celého tela. Strašidelnej postavičky z Egypta sa určite všetci zľaknú, ak vášmu dieťaťu vyrobíte aj poriadny zombie makeup. 

Potápači
Obetujte dve až štyri veľké, plastové, dvojlitrové fľaše, ktoré nebudete zálohovať a premeňte ich na kyslíkové bomby. Nasaďte deťom potápačské okuliare, poprípade šnorchel a malých potápačov alebo potápačky máte na svete. 

Volské oko
Starú bielu plachtu použite ako bielko, stačí v jej strede vystrihnúť dieru na hlavu. Žĺtko môžete vytvoriť dvomi spôsobmi. Buď žltou pokrývkou hlavy, napríklad čiapkou alebo šiltovkou alebo farbami na textil namaľujete žltý kruh zhruba na úroveň brucha.

Robot
Staré kartónové krabice poslúžia ako telo robota. Stačí len zapojiť fantáziu a namaľovať na ne také súčiastky, aké sa páčia len vám. Kreativite sa medze nekladú.

Zdroj fotografií: OpenAI / Chat GPT 4

Newsletter

Prihláste sa
k odberu noviniek

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Dohodnite si stretnutie

Príďte sa presvedčiť osobne

Miesto, kde dýcha život