Dotovaná splátka hypotéky 1,47 %

Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky.

19. 12. 2023

Ako sa posunula Arboria za uplynulý rok? Prečítajte si, čo všetko sme spolu zažili

Ako sa posunula Arboria za uplynulý rok? Prečítajte si, čo všetko sme spolu zažili

Bez skvelej komunity susedov, ktorú tvoríte, by to určite nešlo. Ďakujeme a tešíme sa na ďalší rok s vami. 

Komunita sa zblížila 

Zažili sme spolu päť krásnych susedských akcií, vrátane oslavy MDD, letnej grilovačky, vyrezávania tekvičiek, mikulášskeho stretnutia a vianočného varenia punču. Vďaka spoločným aktivitám sme posilnili susedské vzťahy a rozvinuli tie nové. Arboria je špeciálna práve vďaka komunite, ktorá v nej funguje. Nejde o skupinu anonymných susedov a susediek, ale o ľudí ochotných si navzájom pomôcť. A to sa v živote počíta najviac. 

Pribudli 4 prevádzky

Občianska vybavenosť nášho susedstva dosiahla tento rok nový level. Vznikli až štyri nové prevádzky: salón krásy AlmaCare, stolárstvo Na-mas, centrum pre deti a rodičov Tri Šišky a jedna z najväčších zubných kliník s pohotovosťou SK Dental. Rok čo rok tu v Arborii môžete doslova v papučiach vybaviť čoraz širší sortiment služieb. 

Nechýba ani balíkomat

Život uľahčil aj nový balíkomat. Svoje balíčky a objednávky si môžete vyzdvihnúť priamo v Arborii, takže už nemusíte celý deň čakať doma na kuriéra. Balíkomat GLS je k dispozícii 24/7. Arboria sa stáva susedstvom, kde máte na jednom mieste všetko, čo potrebujete. 

Nasťahovať sa dá do 166 bytov

Pred brány kolaudácie sa nám podarilo dostať až viac než 160 bytov v bytovom dome Kvetná, ktorý čoskoro privíta svojich nových obyvateľov a obyvateľky. Arboriu tak začnú nazývať svojím domovom desiatky nových susedov a susediek, ktorí sa rozhodli bývať práve tu. A urobili správne, lebo stavili na pokojné susedstvo plné zelene, detských ihrísk a s dobrou dopravnou dostupnosťou.

Začali sme stavať bytový dom Lúčna

Ďalších 166 rozostavaných bytov pomôže zlepšiť situáciu s nedostatkom bytov v Trnave. Bytový dom Lúčna sa krok po kroku mení na miesto, ktoré sa po dostavaní stane miestom na život pre rodiny, mladých ľudí či seniorov. Obyvatelia sa môžu tešiť na moderný architektonický dizajn, ktorý zapadne do koloritu našej štvrte.

Súťažili sme o najkrajšiu záhradku

Vyhlásili sme dvoch víťazov súťaže o najkrajší balkón a predzáhradku, čím sme vás motivovali k ich skrášľovaniu. Do netradičného zápolenia sa zapojili desiatky susedov a susediek, ktorí nám ukázali, ako si zariadili vonkajšie časti svojich príbytkov. S pomocou záhradnej architektky Moniky Bestvina Juranovej sme ich ohodnotili a taktiež poradili, čo zlepšiť. Balkóny, lodžie či predzáhradky sú rovnako dôležité ako byty, veď v nich trávime teplé jarné, letné a jesenné mesiace a sú naším miestom na relax. Preto sme radi, že tie v Arborii sú naozaj útulné. 

V schránkach ste si našli tri vydania časopisu Arboria News, prostredníctvom ktorých chceme rozprávať príbehy nášho susedstva. Radi s vami udržiavame kontakt a noviny sú jedným z dobrých spôsobov, ako to robiť. Ide tiež o príjemný benefit, ktorý nielen informuje, ale aj zabaví a poučí. Informácie a témy starostlivo vyberáme, aby si v časopise našiel každý to, čo ho zaujíma. 

Newsletter

Prihláste sa
k odberu noviniek

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Dohodnite si stretnutie

Príďte sa presvedčiť osobne

Miesto, kde dýcha život