Dotovaná splátka hypotéky 1,47 %

Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky.

12. 01. 2024

Potrebujete pomôcť s hypotékou? Zastavte sa na našom predajnom mieste.

Potrebujete pomôcť s hypotékou? Zastavte sa na našom predajnom mieste.

Radi by ste sa stali súčasťou Arboria komunity, ale zdá sa vám, že v dnešnej dobe je takmer nemožné získať financovanie? Máme pre vás dobrú správu. Priamo na našom predajnom mieste vám poradíme ako si vybaviť výhodnú hypotéku.

V súčasnej neistej situácii sa mnoho ľudí obáva, že získať financovanie na ich vysnívanú nehnuteľnosť bude náročné, nemožne a zdĺhavé. Aj v tomto smere sa snažíme vyjsť našim budúcim obyvateľom v ústrety a uľahčiť im vybavovanie hypotéky. Vo vybraných dňoch budú pre všetkých klientov priamo na predajnom mieste v Arborii k dispozícii hypotekárni poradcovia z Broker Service Group (BSG).  Práve odborníci z BSG sú zárukou, že klienti Arborie získajú hypotéku za čo najvýhodnejších podmienok a bez nečakaných komplikácii.

Pre dohodnutie presného termínu konzultácie, kontaktujte nás prosím na: 0948 689 142

V Arborii vám poradíme nielen ako si vybaviť výhodnú hypotéku, ale vďaka dotovanej splátke hypotéky počas dvoch rokov môžete navyše na splátkach ušetriť tisícky eur. V bytovom dome Kvetná si aktuálne môžete kúpiť byt na hypotéku s dotovaným úrokom 1,47 % počas prvých dvoch rokov splácania. Pri 3-izbovom byte tak na splátkach za dva roky ušetríte skoro 7 200 €.

Newsletter

Prihláste sa
k odberu noviniek

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Dohodnite si stretnutie

Príďte sa presvedčiť osobne

Miesto, kde dýcha život