Dotovaná splátka hypotéky 1,47 %

Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky.

21. 11. 2023

Bývajte už v novom roku s dotovanou splátkou hypotéky

Bývajte už v novom roku s dotovanou splátkou hypotéky

Vaše vysnívané bývanie v bytovom dome Kvetná si aktuálne môžete kúpiť na hypotéku s dotovaným úrokom 1,47 % počas prvých dvoch rokov splácania. Pri 3-izbovom byte tak na splátkach za dva roky ušetríte skoro 7 200 €.

Limitovaná akcia Arborie sa týka bytového domu Kvetná, ktorý je už v kolaudačnom procese, takže noví obyvatelia Arborie môžu bývať už začiatkom budúceho roka.  

Zvýhodnená hypotéka sa dá získať v jednej z troch partnerských bánk: Tatra banke, VÚB banke alebo UniCredit Bank. Po podpise úverovej zmluvy na hypotéku nový majiteľ bytu spláca počas prvých 2 rokov od načerpania hypotekárneho úveru v banke splátky iba do výšky úrokovej sadzby 1,47 %. Dotovanú splátku je možné získať pri hypotéke na 80 % kúpnej ceny a splatnosti do 30 rokov s dobou fixácie min. 3 roky. Táto ponuka je obmedzená, preto sa oplatí byť medzi prvými záujemcami.  

Arboria Kvetná

Ako dotovaná splátka hypotéky funguje v praxi 

Dotovaná splátka hypotéky s úrokom 1,47 %
vám môže ušetriť až 299 € mesačne!*

*Modelový príklad sme pre vás vypočítali z ponuky 3-izbového bytu, ktorého cena aj s parkovacím miestom a kobkou je 230 450 Eur.
Výška hypotekárneho úveru, pri financovaní 80 % kúpnej ceny by tak bola 184.360 € a 30-ročnej splatnosti.
Výpočet mesačnej splátky pri aktuálnej sadzbe hypotekárnych úverov v komerčných bankách (4,49 %) vychádza na 933 Eur, s dotovanou splátkou hypotéky (1,47 %) 634 Eur . Čo znamená, že každý mesiac ušetríte 299 Eur.

Bez znaleckého posudku a poplatku za úver 

Ďalšou výhodou pre všetkých, ktorí chcú bývať v Arborii, je menej starostí pri vybavovaní úveru. Pri úvere od partnerskej banky nemusíte riešiť znalecký posudok a takisto máte možnosť získať zľavu z poplatku za poskytnutie úveru do výšky 100 % 

Navyše, pri žiadnom z projektov spoločnosti Lucron sa neuplatňujú inflačné doložky. To v praxi znamená, že cena na kúpnej zmluve je pevná a počas výstavby sa nemení. Na rozdiel od iných spoločností sa ceny v projektoch spoločnosti nezvyšujú v priebehu výstavby o infláciu. 

Newsletter

Prihláste sa
k odberu noviniek

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Dohodnite si stretnutie

Príďte sa presvedčiť osobne

Miesto, kde dýcha život