Dotovaná splátka hypotéky 1,47 %

Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky.

18. 05. 2023

Rozbolel vás zub? Na pohotovosť to máte z bytu na skok

Rozbolel vás zub? Na pohotovosť to máte z bytu na skok

Na novej zubnej klinike je okrem toho aj denná ambulancia. SK Dental Clinic ako jediná poskytuje svoje služby 365 dní v roku.

Táto zubná klinika nie je Trnavčanom cudzia, v našom meste pôsobí niekoľko rokov a jej lekári pomohli tisíckam pacientov. Je skvelé, že sa presťahovala práve do našej mestskej štvrte, a tak budú mať všetci Arborijčania po ruke kvalitnú zubnú starostlivosť. Našťastie, klinika prijíma nových pacientov, stačí sa objednať na vstupnú prehliadku, dentálnu hygienu či konzultáciu k stomatochirurgii. 

Široké spektrum služieb

Ambulancie sídlia na Novomestskej 8 a na prehliadku či zákrok sa môže dostať naozaj každý v krátkom čase. V SK Dental Clinic majú totiž až 11 zubárskych kresiel s kompletnou výbavou. Klinika je zároveň najväčšia a najmodernejšia v celej Trnave.

„Na klinike vieme našim pacientom poskytnúť kompletné dentálne služby na jednom mieste. K tomu nám pomáha komplexné vybavenie vrátane zubných röntgenov, vlastného laboratória a ďalších technológií, ktoré umožňujú napríklad realizovať aj chirurgické ošetrenia,“ hovorí Štefan Siskovič, CEO SK Dental Clinic, a dodáva: „Vďaka vybaveniu nielen šetríme čas pacientom, ale sme predovšetkým schopní poskytnúť okamžité riešenie problému, čo má pre pacienta nespochybniteľný zdravotný benefit.“

Okrem bežných zubných ošetrení a pohotovosti sa pacienti môžu tešiť aj na služby záchovnej stomatológie, ktorá je v súčasnosti čím ďalej tým viac žiadaná. Práve kvôli tomu sa klinika v Arborii už tento rok rozrastie o ďalších nových lekárov – odborníkov v tomto smere. 

V blízkej budúcnosti na klinike pribudne aj mikroskopická stomatológia a pomoc nájdu aj tí, ktorí by si chceli vylepšiť úsmev prostredníctvom služieb ortodontistu. Ide o zubného špecialistu, ktorý sa venuje strojčekom na zuby.

Počas celého roka sa ľudia s náhlymi bolesťami zuba môžu obrátiť na pohotovosť, ktorá sa nachádza v budove A. Garantom pohotovosti je doktor Strakoš. Okrem štandardných výkonov je k dispozícii aj vlastný röntgen. 

Na klinike sa stále vzdelávajú

Klinika SK Dental má v starostlivosti o pacienta nastavené vysoké štandardy a snaží sa v praxi využívať najnovšie poznatky. Napríklad, každého nového lekára zaškolia jeho skúsení kolegovia na klinikách siete Dental Clinic v Bratislave, Trnave, Žiline alebo Prešove. 

Okrem toho prebieha v rámci SK Dental Clinic celoročne priebežná kontrola kvality všetkých lekárov. Vysokú odbornosť klinike pomáha zabezpečiť aj vlastné vzdelávacie centrum, v ktorom sa lekári povinne priebežne vzdelávajú o najnovších postupoch a metódach.

Pár praktických informácií

Klinika je zmluvným partnerom všetkých troch zdravotných poisťovní na Slovensku.

Pacienti majú k dispozícii 13 parkovacích miest priamo pred klinikou na Novomestskej ulici. Parkovisko je označené symbolom zuba. Po príchode je potrebné použiť parkovací preukaz, ktorý pacientovi vždy odovzdá recepčná.

Na návštevu dennej ambulancie (pre bežné zákroky aj dentálnu hygienu), ako aj na chirurgiu a pohotovosť je potrebné sa vopred objednať.

Otváracie hodiny*:

Denná ambulancia

Pondelok – Štvrtok: 7:30 – 15:30
Piatok: 7:30 – 13:30

Pohotovosť  (k dispozícii 365 dní v roku vrátane víkendov a sviatkov)

Pondelok: 17:00 – 22:00
Utorok: 17:00 – 22:00
Streda: 17:00 – 22:00
Štvrtok: 17:00 – 22:00
Piatok: 15:00 – 22:00
Sobota: 10:00 – 20:00
Nedeľa a sviatky: 10:00 – 20:00

*Aktuálne otváracie hodiny pacienti vždy nájdu na webe www.skdental.sk a sociálnych sieťach (Facebook, Instagram). 

Newsletter

Prihláste sa
k odberu noviniek

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Dohodnite si stretnutie

Príďte sa presvedčiť osobne

Miesto, kde dýcha život