Dotovaná splátka hypotéky 1,47 %

Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky.

11. 12. 2023

Tipy na vianočné darčeky z Arboria Marketu

Tipy na vianočné darčeky z Arboria Marketu

Najkrajšie sviatky v roku sú za dverami a stres z nakupovania taktiež. Aby sme vám toto obdobie uľahčili, obehali sme za vás prevádzky v Arborii a prinášame zoznam darčekov, ktoré dokážete vybaviť za pár minút a ešte aj v papučiach.

AlmaCare

Nielen ženy, ale aj muži určite ocenia starostlivosť o svoj zovňajšok. Manikúra, pedikúra, kozmetika či masáže – to všetko si môžu vybrať tí, ktorí budú obdarovaní poukážkou v hodnotách 25 €, 40 € alebo 50 €. K dispozícii sú aj vianočné sady kozmetiky. Poukážky viete zakúpiť v salóne, ale aj online na webe AlmaCare.

Arboria Pekáreň & Bistro

Skvelá voľba pre mlsné jazýčky, ktoré si potrpia na kvalitu. Zoženiete tu čokoládu slovenskej výroby značky Lyra, oriešky slané, ale aj obalené v čokoláde, orieškové maslá a ovocie sušené mrazom. Vyskladať labužnícky balíček tak zvládnete ľavou zadnou.

Arbosun solárium

Ak chcete darovať opálenú pokožku aj v zime, ale exotická dovolenka je značne nad váš rozpočet, Arbosun by mohlo byť riešením. Ponúkajú poukážky v hodnote 30 €, 50 € alebo 100 €, permanentky na 50 alebo 100 minút, a tiež balíčky, v ktorých nájdete rôzne kombinácie kozmetiky spolu s permanentkami.

iDentic

Krásne a zdravé zuby sú v hľadáčiku nejedného človeka. V zubnej ambulancii iDentic môžete vašim blízkym k tomuto snu dopomôcť. Zakúpiť im môžete poukaz na vstupné vyšetrenie v hodnote 40 € alebo poukaz na bielenie zubov v cene 220 €.

SK Dental Clinic

Ak chcete vašim blízkym pomôcť predchádzať problémom s chrupom, máme riešenie. V SK Dental Clinic majú k dispozícii darčekové poukazy na dentálnu hygienu. Ich cena závisí od aktuálneho cenníka, ktorý nájdete na ich webovej stránke.

Svet nápojov

Nielen milovníkov kvalitného alkoholu vybavíte najľahšie vo Svete nápojov. Adventný kalendár rumov, darčekové balenia výberových fliaš, cigary, ale aj káva a čokoláda – to všetko nájdete práve tu. Za zmienku stoja aj nealkoholické víno alebo šampanské, ktoré určite využijete na Silvestra. Chutné sú aj sirupy Monin vhodné do drinkov aj do kávy.

Tri Šišky

Rodiny s menšími deťmi určite ocenia nápady, ako s nimi tráviť voľný čas. V Troch Šiškách im viete zakúpiť poukazy na kurz Baby Balance (11 hodín za semester v cene 99 €). Dostupné sú aj poukazy v akejkoľvek hodnote, ktoré môžu obdarovaní využiť pri všetkých ponúkaných kurzoch, ale tiež poukazy na cvičenie pre budúce a čerstvé mamičky (6 hodinový kurz v cene 72 €).

True Barber Shop

Ak pravidelne bojujete s tým, čo zaobstarať mužom vo vašej rodine, máme riešenie. V True Barber Shope nájdete poukážky na strih, úpravu brady, strih aj s bradou, ale tiež produkty na vlasy a bradu. Ak muži vášho života tento rok obzvlášť poslúchali, užijú si aj masáž hlavy, kávičku alebo niečo tekuté na zahriatie počas procedúr.

Newsletter

Prihláste sa
k odberu noviniek

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Dohodnite si stretnutie

Príďte sa presvedčiť osobne

Miesto, kde dýcha život