Dotovaná splátka hypotéky 1,47 %

Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky.

30. 12. 2021

Obhliadnutie za rokom 2021. Pozrite sa, čo všetko pribudlo vo vašej štvrti

Obhliadnutie za rokom 2021. Pozrite sa, čo všetko pribudlo vo vašej štvrti

To bol ale rok! V Arborii sme veľmi radi, že túto vetu môžeme vysloviť s dobrým pocitom. Za 12 mesiacov sme toho stihli až až. 

Zabývali ste sa v Južnej

Podarilo sa nám dokončiť priestor na život mladých rodín, párov i jednotlivcov v bytovom dome Južná. Do nášho susedstva sme počas leta mohli privítať desiatky nových obyvateľov, ktorí si na svoj život vybrali niektorý z ponuky 157 bytov. Presvedčila ich najmä komorná atmosféra štvrte, premyslený dizajn jednotlivých bytov a dobrá občianska vybavenosť. Okrem toho nové bytové domy vo svojich priestoroch ukrývajú obchodné priestory, ktoré spravia bývanie v Arborii ešte pohodlnejším. 

Byty na prenájom sú hitom

Výbornou správou je, že koncept Arboria Apartments, ktorý je súčasťou Južnej, žne veľký úspech. Byty určené na prenájom sú mimoriadne žiadané a zaprášilo sa po nich naozaj rýchlo. Nielen výhodná lokalita Arborie a elegantná architektúra mestskej štvrte presvedčila nových podnájomníkov, aby sa nasťahovali do tejto časti Trnavy. Ide o bezproblémové a pohodlné bývanie dostupné pre každého, kto sa z rozličných dôvodov nechce zaoberať hypotékou. Bývanie v Arboria Apartments je naozaj bez akýchkoľvek starostí. Jednotlivé byty sú vkusne a namieru zariadené a celkový komfort zabezpečia aj služby správcu, ktorý pomôže s každou poruchou či problémom 24 hodín, 7 dní v týždni. Navyše, Arboria zaručuje vysokú mieru stability tohto typu bývania, takže sa nemôže stať, že podnájomníci zo dňa na deň zostanú bez bývania. 

Zelenšia doprava

Arboria nie je len mestská štvrť, je to projekt, ktorý sa zaviazal pomáhať pri rozvoji svojej lokality. Spoločnosť Lucron, developer Arborie, postavila na vlastné náklady kruhový objazd na križovatke ulíc Novomestská a Východná. Kruháč je v správe mesta, ktoré ďalej zodpovedá za úpravu centrálneho priestoru objazdu. Investícia vo výške 400-tisíc eur tak priniesla do štvrte väčšiu bezpečnosť a plynulosť premávky a na druhej strane znížila hluk a objem emisií. Úcta k životnému prostrediu Lucronu sa prejavila aj do inštalácie elektronabíjačky pri bytovom dome Južná na Novomestskej ulici. AC stĺpik obslúži dva elektromobily naraz a nabitie batérie s výkonom 20 KW trvá jednu hodinu. Okrem toho neustále s pomocou krajinných architektov pracujeme na výsadbe a udržiavaní zelených plôch, aby sme tak zmiernili dopady otepľovania a podporili biodiverzitu.

Rozrastáme sa naďalej

Tešíme sa, že v roku 2021 sme vytvorili priestor pre ďalší rozvoj Arborie. Už začiatkom nadchádzajúceho roka privítame nových susedov v Súhvezdnej, kde je k dispozícii na predaj až 165 bytov. Na Novomestskej sme pokročili s výstavbou. Už sami môžete zreteľne vidieť zaujímavé kontúry domu so 135 bytovými jednotkami. Popri tom sme stihli odštartovať  výstavbu projektu bytového domu Kvetná s kapacitou 166 bytov. V momentálne obrovskej jame pomaly zasadzujeme ďalšie bývanie v zelenej štvrti. Veríme, že nesporné benefity života v Arborii, akými sú blízkosť, komfort či pohoda, presvedčia ďalších ľudí k pripojeniu sa do susedstva Arborie. 

Najlepšia komunita

Oveľa viac ako budovanie múrov nás teší budovanie vzájomných susedsko-priateľských vzťahov. Vždy sa radujeme, keď vás vidíme smiať sa, rozprávať sa a zabávať sa na spoločných akciách. Ešte teraz cítime príjemnú vôňu letnej grilovačky, spomíname na smiech detí pri vyrezávaní halloweenskych tekvičiek a radosť v očiach nielen tých najmenších, ale aj starších pri rozsvecovaní vianočného stromčeka. Najviac nás však rozradostí, keď sa len tak dáte do reči počas prechádzky alebo venčenia psíka a robíte z Arborie to, čo bolo našim cieľom: modernú a komunitnú štvrť, v ktorej má verejný priestor najmä prepájať ľudí. Preto vám do ďalšieho roka prajeme predovšetkým kvalitné susedské, ale aj rodinné či partnerské vzťahy. Tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutia v roku 2022. 

Newsletter

Prihláste sa
k odberu noviniek

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Dohodnite si stretnutie

Príďte sa presvedčiť osobne

Miesto, kde dýcha život