Dotovaná splátka hypotéky 1,47 %

Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky.

17. 12. 2018

Naša vďaka patrí vám a je pre nás záväzkom

Naša vďaka patrí vám a je pre nás záväzkom

Ďakujeme najmä vám, milí Arborčania. Ďakujeme však aj všetkým priateľom a podporovateľom Arborie, ako aj obyvateľom Trnavy. Počas už čoskoro uplynulého roka sme urobili viacero zásadných krokov, ktoré náš aj váš projekt opäť posunuli ďalej. Na každý z nich sme úprimne hrdí, ale zároveň si uvedomujeme, že ani jeden z nich by nebol možný bez vašej kontinuálnej podpory a trpezlivosti.

Podarilo sa nám pre obyvateľov Arborie, ale aj všetkých Trnavčanov otvoriť verejnú multifunkčnú športovú a oddychovú zónu Relax Park. Jej súčasťou je nové multifunkčné ihrisko, outdoorové vybavenie na cvičenie a posilňovanie či lanové preliezačky. Tento priestor je zároveň len začiatkom rozsiahlejšej oddychovej zóny, ktorá sa bude tiahnuť od Sibírskej až po Piešťanskú ulicu. Sme navyše veľmi radi, že sa nám Relax Park podarilo otvoriť s predstihom voči pôvodnému plánu.

Takisto sme počas roka spustili v spolupráci s mestom Trnava do testovacej prevádzky bikesharingový systém ArboriaBike. Postupne sa z neho stane plnohodnotný bike sharing, ktorý bude slúžiť nielen Arborčanom, ale aj všetkým Trnavčanom. Ide zároveň o prvý systém tohto druhu na Slovensku, ktorý používa nie klasické, ale elektrické bicykle. Charakteristický zelený dizajn ArboriaBike bicyklov bude spoluvytvárať kolorit mesta a dopĺňať jeho moderný urbánny charakter.

Spustili sme tiež do predaja plánovanú tretiu zónu novej Arborie – Južná – z dielne renomovaných architektov zo štúdia Cube Design, ktorá sa bude nachádzať oproti dnes už skolaudovaným bytovým zónam Východná a Zelená. Dve nové budovy ponúknu spolu až 150 jedno- až štvorizbových bytov vrátane 2,5-izbových bytov, ktoré sú v projekte novinkou. Na prízemí novej časti projektu si na ploche takmer 1500 m2 svoje miesto nájde viacero obchodných a gastronomických prevádzok, ale aj praktických a finančných služieb.

Každým ďalším krokom posilňujeme aj komunitný charakter Arborie. Vytvárame priestory, ktorých hlavným cieľom je súčasných a budúcich susedov čo najviac spájať. Vytvoriť miesta, na ktorých sa obyvatelia Arborie nielen obchádzajú, ale naozaj aj stretávajú a komunikujú, či už spolu, alebo so zvyškom mesta, v ktorom máme tú česť rozvíjať tento unikátny projekt.

Všetky projektové kroky, ktoré sme vďaka vašej podpore v roku 2018 urobili, nikdy nezabúdajú na zelenú dušu Arborie a zapadajú do našej filozofie postupne budovať mestskú štvrť s moderným bývaním, vybavením, ale aj dostatkom zelene a zmysluplne využiteľného verejného a komunitného priestoru pre všetkých jej obyvateľov a návštevníkov.

V nasledujúcom roku 2019 budeme cieľavedome pokračovať v praktickej transformácii Arborie na novú plnohodnotnú a modernú trnavskú mestskú časť, na ktorú budú môcť byť pyšní nielen jej rezidenti, ale aj samotné mesto Trnava.

Ďakujeme všetkým obyvateľom Arborie, ale aj Trnavy za neúnavnú podporu, ktorú chápeme ako posilnenie nášho záväzku voči všetkým, ktorí nám takýmto spôsobom vyjadrujú svoju dôveru.

Všetkým zároveň prajeme nádherné prežitie sviatočných chvíľ so svojimi blízkymi v pohode a pokoji svojich domovov a tešíme sa na príjemné stretnutia, úspešnú spoluprácu a ďalšie kroky smerujúce k rozvoju Arborie aj budúci rok.

Newsletter

Prihláste sa
k odberu noviniek

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Dohodnite si stretnutie

Príďte sa presvedčiť osobne

Miesto, kde dýcha život