Dotovaná splátka hypotéky 1,47 %

Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky.

01. 08. 2022

Predstavujeme vám Lúčnu. Svoj nový domov môžete nájsť práve tu

Predstavujeme vám Lúčnu. Svoj nový domov môžete nájsť práve tu

Predaj bytov ďalšieho bytového domu Lúčna v Arborii bol spustený. V útulnej a komunitnej atmosfére Arborie začnú písať svoje príbehy desiatky nových rodín i jednotlivcov, ktorí sa môžu tešiť na byty s moderným dizajnom. Lúčna uspokojí potreby všetkých záujemcov. Tí si môžu vybrať z ponuky jednoizbových až po štvorizbové byty a zároveň v ponuke nebudú chýbať ani obľúbené predzáhradkové byty a byty s priestrannými terasami.

Vynovený dizajn

Bytový dom Lúčna nadväzuje na overenú a obľúbenú architektúru predošlých domov, ale čiastočne sa od nich aj odlišuje. Našu štvrť ozvláštni novými farbami a materiálovou štruktúrou niektorých častí fasády, čím projektanti reflektujú aktuálne trendy v architektúre bytových domov. Týmto spôsobom Lúčna so šiestimi podlažiami efektne uzatvára celú severnú časť Arborie. Obyvatelia sa vďaka polohe môžu tešiť na pekné výhľady smerom na Relax park či zazelenané okolie bytového domu Kvetná.

Zeleň všade, kam sa pozriete

Lúčna s novým štýlom výborne zapadne do koloritu Arborie, ktorý sa vyznačuje množstvom stromov, zelene a kvetov. Arboričania môžu tráviť čas v oddychovom a tichom prostredí, vďaka čomu tu uniknú mestskému ruchu. Okrem toho majú všetci možnosť využívať detské ihriská, športoviská a Relax park. Nadýchať sa čerstvého vzduchu môžu aj v domácom súkromí na balkónoch i populárnych predzáhradkách. A aká by to bola Lúčna, keby v nej chýbala lúka rozprestierajúca sa priamo na streche bytového domu.

Všetko po ruke

Veľkou výhodou bývania na Lúčnej je dostupnosť na obchvat a následne na diaľnicu. Všetky dôležité prevádzky (napr. supermarkety či hobby markety) sú odtiaľto na skok a rozmanité služby či obchody vznikajú aj priamo v Arborii, ako napríklad barber, zubár či potraviny. Do mesta je to do 20 minút po vlastných a ešte rýchlejšie autom. Majitelia áut majú zaručené, že vždy nájdu miesto na parkovanie v podzemnej garáži.

Bytový dom Lúčna ponúka decentný architektonický štýl a dobrú občiansku vybavenosť. Arboria je známa dobrými susedskými vzťahmi a previazanou komunitou.

Prezrite si ponuku bytov na našej webstránke.

Newsletter

Prihláste sa
k odberu noviniek

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Dohodnite si stretnutie

Príďte sa presvedčiť osobne

Miesto, kde dýcha život