Dotovaná splátka hypotéky 1,47 %

Využite exkluzívnu ponuku zvýhodnených cien bytov a dotovanej splátky hypotéky.

20. 09. 2020

Spúšťame predaj nových bytov. Zoznámte sa s Novomestskou

Spúšťame predaj nových bytov. Zoznámte sa s Novomestskou

To, čo sa pred pár rokmi začalo novostavbou na zasneženom poli, dnes prerástlo do miesta plného zelene a pohybu. Arboriu netvoria iba zelené plochy a byty, ale hlavne ľudia. Už viac ako 2 000 obyvateľov si v projekte našlo a vybudovalo svoj domov. Čoskoro sa ich komunita opäť rozrastie.

Pohodové mestské bývanie so všetkým, čo potrebujete

K jednej z etáp s označením Mesačná sa už budúci rok pridajú bytové domy Južná a Súhvezdná. Postupne nepribúdajú iba bytové domy, ale aj zelené plochy, ktoré vytvárajú verejný park, ktorý sa tiahne stredom celej štvrte, polosúkromné vnútrobloky, detské ihriská a obľúbený Relax Park umiestnený vo východnej časti.

A práve objekt Južnú doplní Novomestská. Dve 5-poschodové budovy, 135 bytov, kompletná občianska vybavenosť. To je iba zlomok z toho, čo nová etapa Arborie ponúkne svojim budúcim obyvateľom. Park obklopujúci budovu s detským ihriskom ponúkne nové miesto na oddych. Na dosah budú aj všetky potrebné prevádzky, ako obchody, lekár a notár. Nových, ale už aj zabývaných obyvateľov potešia kaviarne a reštaurácie.

Nové byty už v predaji

Súčasťou novodostupných bytov sú aj obľúbené predzáhradky, na ktorých si môžete vybudovať vaše súkromné miesto plné zelene. Väčšia z dvoch budov ponúka byty orientované do vnútrobloku, ale aj s výhľadom na nový mestský bulvár. Okrem orientácie zaujme aj špecifickým architektonickým prvkom – vystúpeným oknom, z ktorého je priamy pohľad na už spomínaný vznikajúci bulvár.

Novomestská tak ponúkne nové možnosti na nedeľnú prechádzku s deťmi, príjemný večer vo dvojici, ale priblíži aj občiansku vybavenosť bližšie k obyvateľom. To všetko v dostupnej blízkosti historického centra.

Novomestská v číslach:

  • 135 bytov
  • 1 600 m2 zelených striech
  • 2 600 m2 zeleného parku
  • 204 parkovacích stojísk
Newsletter

Prihláste sa
k odberu noviniek

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Dohodnite si stretnutie

Príďte sa presvedčiť osobne

Miesto, kde dýcha život